O společnosti

O společnosti ZLINER ENERGY a.s.

Společnost ZLINER ENERGY a.s. byla založena v květnu roku 2012 jako dceřiná společnost firmy ZLINER s.r.o.

Předmětem podnikání ZLINER ENERGY a.s. je komplexní servis v oblasti využití stlačeného zemního plynu jako pohonné hmoty. Hlavní předmět činnosti:

  • výstavba plnících stanic CNG vč. technologie,
  • provoz plnících stanic CNG,
  • pronájem vozového parku,
  • přestavby vozidel na CNG.

Společnost ZLINER ENERGY a.s. nabízí výstavby plnicích stanic ve spojení s předními odborníky v této oblasti, zároveň také zajišťuje zprostředkování nákupu nových vozů nebo přestavbu vozového parku na CNG.

Společnost poskytuje své služby jak velkým dopravcům, tak soukromníkům, kromě samotných služeb přímo se týkajících CNG nabízí totiž i možnost profinancování výstavby plnicí stanice nebo obměny vozového parku. Tím otevírá dveře k úspoře nákladů i drobným živnostníkům.

ZLINER ENERGY a.s. nabízí výstavbu plnicí stanice na klíč v celé šíři kapacit od malých „domácích“ až po velké firemní či veřejné, projekt výstavby je ušit zákazníkovi přímo na míru, zajistí komplexní péči od prvotních plánů až po realizaci.

Díky propojení s mateřskou společností ZLINER s.r.o., která je autorizovaným dealerem značky Iveco Bus, nabízí ZLINER ENERGY a.s. také prodej nebo dlouhodobý pronájem autobusů i obslužných vozidel v celé škále od malých osobních automobilů přes lehké užitkové vozy až po velké dodávky.

Financování projektu je možné jak z vlastních zdrojů investora, tak formou dlouhodobého pronájmu od ZLINER ENERGY a.s.

Touto komplexní nabídkou je společnost ZLINER ENERGY a.s. na českém trhu jedinečná, protože řeší začarovaný kruh, který řeší spousta dopravců – „nemůžu si koupit auto, když nemám plničku, nebudu stavět plničku, když nemám auto“ – tím, že nabízí zpracování celého projektu převedení vozového parku na CNG.